SLAVEN BELUPO vs ISTRA 1961 1:1 (26.kolo, HT Prva liga 20/21)

20. Ožu 2021.
10 829 Pregleda

Pobjednika nije bilo u dvoboju 26. kola HT Prve lige između Slaven Belupa i Istre 1961. Završilo je 1:1.
Nešto odlučniji start u utakmicu imao je Slaven Belupo, a u 25. minuti domaćin je došao do savršene prilike za vodstvo. No, udarac Glavčića s bijele točke obranio je pulski vratar Lučić.
Samo dvije minute kasnije Slaven Belupo je ipak poveo i to nakon akcije Glavčića i strijelca Iličića. U samom smiraju prvog dijela dosuđen je još jedan jedanaesterac, ali ovaj put na drugoj strani. Šime Gržan takvu priliku nije propustio te je golom za 1:1 vratio stvari na početak.
Odmah na početku drugog poluvremena Knöll se spetljao i upropastio idealnu šansu za novo vodstvo domaćina. Inače, Slaven Belupo je diktirao tempo u nastavku, ali Puljani su preživjeli nekoliko opasnosti i osvojili veliki gostujući bod. Rafa Navarro je spašavao s vratarske linije, dok je u zadnjim trenucima Glavčić pogodio okvir vrata.
HT Prva liga, 26. kolo: Slaven Belupo - Istra 1961 1:1 (Iličić 27./Gržan 45.-11m)